fixne_umiestnenie_na_stenu
fixne_umiestnenie_na_stenu_so_zdvihom
typd_bez_zdvihu
mobilne-komplety-so-zdvihom
Montáž tabule

Interaktivní tabule

Cena vč. DPH:79900,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
 

Uvedená cena je orientační - viz příklad níže. Konkrétní cena se odvíjí od konkrétního typu interaktivní tabule a objednaných služeb.
Zařídit si interaktivní učebnu nebylo nikdy jednodušší. Nemusíte vybírat a porovnávat jednotlivé komponenty, které do učebny potřebujete - udělali jsme to za Vás! Jelikož mnoho našich klientů od nás požadovalo, abychom do nabídky zařadili i celé interaktivní sestavy, vyšli jsme všem vstříc a "poskládali" nejvýhodnější kombinace interaktivních sestav z hlediska poměru cena / výkon, které si nyní můžete objednat jediným kliknutím. Většinu sestav můžete ovládat najednou pasivním perem (plastový stylus bez tlačítek případně ukazovátko) a zároveň prstem (nebo více prsty), což je výhodné v případě, že se u tabule mají osoby střídat nebo současně pracovat více osob.
Ke všem nabízeným sestavám budete potřebovat už jen osobní počítač nebo notebook. Naše zkušenosti říkají, že notebook je v tomto směru mnohem flexibilnější, a jeho hlavní výhodou je jeho přenosnost. Pokud potřebujete dokoupit i notebook, máme samozřejmě pro Vás i nabídku notebooků s nejlepším poměrem cena / výkon.

Abychom Vám výběr co nejvíce ulehčili, rozdělili jsme interaktivní sestavy do 4 kategorií:

Interaktivní komplety s fixním umístěním na stěnu:
U těchto sestav se tabule připevní pomocí konzoly nebo šroubů na stěnu a není pak možné z ní hýbat. Při této sestavě doporučujeme nainstalovat fixně i držák projektoru (ať už do zdi nad tabulí, nebo do stropu). Projektor může zůstat v držáku upevněn a tudíž se bude bude používat pouze v dané učebně.

Interaktivní komplety s fixním zvedacím zařízením:
Tabule je u těchto kompletů umístěna v držáku, který je připevněn na stěnu. Držák má zvedací mechanismus, který umožňuje manipulovat s tabulí ve svislém směru. Součástí držáku tabule je i držák projektoru, který se posouvá spolu s tabulí. I u tohoto kompletu může projektor zůstat v držáku upevněn a tudíž se bude bude používat pouze v dané učebně.

Interaktivní komplety s mobilním zvedacím zařízením:
Tato interaktivní sestava je kompletně mobilní. Tabule i projektor jsou umístěny v držáku, který se díky kolečkům dokáže přesouvat z učebny do učebny a který stojí samostatně. Tabule se zároveň dokáže díky zvedacímu mechanismu posouvat ve svislém směru, takže každý, kdo na ní bude pracovat, si ji dokáže posunout do výšky ideální pro něj. Rameno držáku projektoru lze sklápět tak, aby celou komplet prošel i přes užší prostory (dveře). Po přesunu do jiné učebny je nutné interaktivní sestavu opět nakalibrovat, ale to Vám nezabere déle než 2 minuty.

Interaktivní komplety s mobilním zařízením bez zvedání:
Tato sestava je s předchozí sestavou stejná ve všem kromě toho, že s tabulí se nedá hýbat ve svislém směru, tzn. je výškově napevno nastavena k průměrné výšce člověka.

Příklad realizace - MŠ Zdislava Brno
Dodání kompletního řešení na klíč včetně značkového notebooku, software, montáže, dopravy a zaškolení v ceně 79.900,-
Fakturu lze vystavit na celou dodávku a nebo dle vašeho požadavku vystavíme více faktur na jednotlivé komponenty.

Interaktivní sestava na klíč obsahuje: 
- Interaktivní tabule PRO-Board 89
- Projektor na krátkou projekci Acer S1383Hne
- Notebook Dell Vostro 3401, Windows 10
- Ovládací a výukový software
- Fixní držák tabule se zdvihem
- Kompletní montáž
- Doprava
- Školení

1. Interaktivní tabule PRO-Board 89
- Certifikovaný keramický povrch - dlouhověké vyhotovení s certifikátem E3, které umožňuje používat běžné fixy
- 10 dotyková technologie - mohou psát až deset uživatelé současně prstem, perem nebo jakoukoliv jinou pomůckou
- Ovládání gesty - jako na dotykovém smartphonu (rotace, změna velikosti atd)
- Trvanlivý hliníkový rám, vysoké rozlišení a rychlost, český software
- Tabule funguje i se softwarem jiných značek - Qomo Flow, Promethean ActivInspire, Smart Notebook atd
- 4 roky záruka
Technické údaje :
- Vnější rozměry tabule: 2097mm x 1249mm
- Rozměry aktivní plochy obrazovky: 2000mm x 1152mm, úhlopříčka 89 palců
- Poměr stran: 4: 3
- Technologie: Infračervená
- Rozlišení: 32768 x 32768 bodů
- Vnější rozměry tabule: 178 x 125 x 3 cm
- Typ zapojení do počítače: USB kabel 5 m
- Napájení: USB z počítače
- Kompatibilita operačního systému: Windows 7, 8, 10, XP a Vista, Linux, Mac
- Záruka: 2 roky
- Hmotnost tabule bez obalu: 20 kg
- Hmotnost tabule s obalem: 29 kg

Multidotyková interaktivní tabule, reagující na dotyk prstem, fixy, přičemž tabule reaguje i na dotyk deseti prstů současně. Po bocích tabule jsou rychlé tlačítka se základními funkcemi pro práci s tabulí. Podstatou funkčnosti tabule je infračervená dotyková technologie, která ani při poškrábání povrchu tabule neztratí svou funkčnost. Součástí interaktivní tabule je nový inspirativní software, se spoustou funkcí, pro poutavou a kreativní výuku.
Při práci s tabulí je vhodné používat jakékoliv interaktivní programy (výuková DVD, interaktivní hry, atd), nakolik je tabule (stejně jako všechny tabule) dotykovým monitorem počítače. Tabule je zvláště vhodná pro mateřskou školu, protože umožňuje práci více prsty - malé děti v MŠ nemají návyk na uchop pera. Navíc certifikován keramický povrch je velmi trvanlivý a vydrží i hrubší zacházení. Právě proto je tabule dlouhodobě nejprodávanější pro základní a mateřské školy.

2. Acer S1383Hne
Projektor DW282-ST poskytuje obraz s úhlopříčkou 100 palců od projekční vzdálenosti pouze 1 metr. Díky jasu 3200 ANSI lumenů a kontrastnímu poměru 15 000: 1 poskytuje dokonalé zobrazení obrazu. Díky lehké a kompaktní podobě je to projektor krátkého háčku pro snadnou instalaci, která bude vyhovovat libovolnému rozpočtu.
Klíčové vlastnosti technologie DLP® s technologií BrilliantColor ™ pro živou a bohatou kvalitu obrazu:
Objektiv s krátkým posunem poskytuje obraz s úhlopříčkou 100 při projekční vzdálenosti jen 1m3200 ANSI lumenů jasu a kontrastního poměru 15 000: 1 pro jasné, ostré a jasné prezentace WXGA (1280 x 800) nativní rozlišení a podpora až do rozlišení WUXGA (1920x1200)Dual-HDMI vstupy pro obsah s vysokým rozlišením se stejnou vysokou kvalitou Kompaktní a lehká na 2,6 kg pro snadnou přenositelnost. Dlouhá životnost lampy až 10 000 hodin pro nízké celkové náklady na vlastnictví (TCO)Zvukový výstup je vybaven vestavěným 2 wattovým zvukovým reproduktorem, zvukovými a zvukovými výstupy

3. Fixní držák tabule se zdvihem:
- Držák je univerzální pro většinu typů tabulí (úhlopříčky 77 - 100 palců)
- Plynulá regulace výšky tabule (rozdíl mezi horní a dolní polohou je 40 cm) pomocí plynové pružiny bez použití síly
- Úchyt projektoru na krátkou projekci je součástí konstrukce - výrazně šetří náklady a také čas na kalibraci interaktivních systémů
- Rameno úchytu projektoru je skládací s nastavitelnou délkou (až do 120 cm)
- Robustní ocelová konstrukce
- Všechny pohyblivé části tabule jsou nastavitelné

4. notebook Dell Vostro 3401:
Notebook - Intel Core i3 1005G1 Ice Lake, 14" VA matný 1920 × 1080, RAM 8GB DDR4, Intel UHD Graphics G1, SSD 256GB, podsvícená klávesnice, webkamera, USB 3.2 Gen 1, WiFi 5, 42 Wh baterie, Hmotnost 1,58 kg, Windows 10 Pro (NBD)