QuhaZonoTop
quha-zono-feature-image-1-1 kopie
0102 zono 21
0102 zono 34

Quha Zono 2

Cena vč. DPH:29990,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Lze žádat o příspěvek od státu
 

Quha Zono 2 je originální gyroskopická myš navržená pro osoby, které nemohou ovládat počítač pomocí rukou. Zařízení převádí přirozené pohyby hlavy pro ovládání kurzoru myši.
Quha Zono 2 je extrémně lehké zařízení, a protože je zcela bezdrátové existuje mnoho možností, jak ji nosit. Quha Zono 2 poskytuje přesný a intuitivní přístup k počítači pomocí malých pohybů hlavy.
Novinky ve verzi 2:
- Quha Zono 2 má stylový černý kryt. V prodejním balíčku najdete také dvě nové položky: Head Mount Kit pro nošení myši a celoživotní licenci pro počítačový přístupový software Quha Dwell pro automatické klikání.
- S Quha Zono 2 můžete na jedno nabití pracovat až 60 hodin, což je dvojnásobná doba než u první varianty Quha Zono.
- Kromě všech známých funkcí původního Zono vám Quha Zono 2 umožňuje aktivovat funkce pomocí gest a vybrat speciální funkce pro vaše přepínače.

Po rozbalení je zařízení okamžitě připraveno k použití - nemusíte se zabývat složitým nastavením a kalibrací. Zařízení je kompatibilní se všemi dostupnými počítači a téměř všemi tablety i smartphony, které podporují myš jako vstupní zařízení -  nyní i včetně iPad / iPhone podporující iOS 13 a vyšší. V případě nižších iOS než je verze 13 je nutné zakoupit Quha Zono pro iPad (společně s adaptérem AmaNEO BTI)
Quha Zono je dodávaná se standardním úchytem (černá barva, přes hlavu jako sluchátka). Z naší nabídky si můžete vybrat i alternativní způsoby uchycení (přes zátylek, na brýlích, na čepici) a nebo náhradní standardní uchycení přes hlavu v různých barvách (černá, bílá, červená, fialová).

Vlastnosti:
Bezdrátové připojení.
USB přijímač: 2.0 HID
Rozměry: 59 x 33 x 15 mm
Hmotnost: 23 g
Podporované OS: Windows, Mac, Android 4+ (standardní HID rozhraní)

Lze žádat o příspěvek od státu