QuhaZonoTop
quha-zono-feature-image-1-1 kopie
0102 zono 21
0102 zono 34

Quha Zono

Cena vč. DPH:20990,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Lze žádat o příspěvek od státu
 

Quha Zono je originální gyroskopická myš navržená pro osoby, které nemohou ovládat počítač pomocí rukou. Zařízení převádí přirozené pohyby hlavy pro ovládání kurzoru myši.
Quha Zono je extrémně lehké zařízení, a protože je zcela bezdrátové existuje mnoho možností, jak ji nosit. Quha Zono poskytuje přesný a intuitivní přístup k počítači pomocí malých pohybů hlavy.
Po rozbalení je zařízení okamžitě připraveno k použití - nemusíte se zabývat složitým nastavením a kalibrací. Zařízení je kompatibilní se všemi dostupnými počítači a téměř všemi tablety i smartphony, které podporují myš jako vstupní zařízení -  nyní i včetně iPad / iPhone podporující iOS 13 a vyšší. V případě nižších iOS než je verze 13 je nutné zakoupit Quha Zono pro iPad (společně s adaptérem AmaNEO BTI)
Quha Zono je dodávaná se standardním úchytem (černá barva, přes hlavu jako sluchátka). Z naší nabídky si můžete vybrat i alternativní způsoby uchycení (přes zátylek, na brýlích, na čepici) a nebo náhradní standardní uchycení přes hlavu v různých barvách (černá, bílá, červená, fialová) - - ODKAZY.

Vlastnosti:
Bezdrátové připojení.
USB přijímač: 2.0 HID
Rozměry: 59 x 33 x 15 mm
Hmotnost: 23 g
Podporované OS: Windows, Mac, Android 4+ (standardní HID rozhraní)

Lze žádat o příspěvek od státu