IMG_1592
IMG_15888
IMG_1583
IMG_15873
IMG_15869
IMG_1584

Mřížky AAK pro iPad

Cena vč. DPH:900,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
 

Vyrobíme pro vás pomocí 3D tisku téměř jakoukoliv mřížku, která za pomocí vhodné AAK aplikace a s ochranným rámem BigGrips Lift promění váš iPad na univerzální komunikační tabulku. Tyto mřížky zabraňují nechtěným dotykům, umožňují oporu ruky a vedou prsty při používání tabletu lidmi s motorickými problémy (DMO, ALS, Rettův syndrom atp.).
Při objednání je nutné počítat s delší dodací lhůtou. Mřížky nemáme skladem - každý kus je originál, který musí projít celým výrobním procesem (návrh, konstrukce, tisk), kdy jen tisk může trvat až 10 hodin.
Určeno pro:
- iPady 5./6./7./8. generace
- aplikace GoTalk NOW, Snap Core First, Grid Player, Grid for iPad (Grid: za předpokladu standardního a rovnoměrného rozvržení buněk v používané tabulce).
- iPad bez ochranného obalu a nebo s ochranným rámem BigGrips.
- materiál a barvy: PLA – Černá, Bílá, Zelená, Oranžová, Modrá, Červená, Žlutá, Šedá, Fialová, Růžová.
- Cena: od 400,- KČ/ks (záleží na složitosti návrhu, spotřebě materiálu, době tisku, počtu kusů atp.)

Více informací najdete v tomto videu: https://youtu.be/VxLVxuKaEL0 

Pro výrobu potřebujeme tyto informace (napište do poznámky v objednávce):
- typ vašeho iPadu
- používaná AAK aplikace
- používáte ochranný obal BigGrips?
- printscreen obrazovky s tabulkou pro kterou chcete vyrobit mřížku (printscreen pošlete jako přílohu v odpovědi na e-mail potvrzující vaši objednávku a nebo na e-mail: petit@petit-os.cz. Do předmětu zprávy uveďte číslo vaší objednávky). Jak pořídit printscreen na iPadu 2020 najdete například zde: https://support.apple.com/cs-cz/HT210781 

Pro návrh a tisk mřížek využíváme námi upravený script pro OpenSCAD, vytvořený společností Volksswitch. Script pomocí nastavení různých parametrů umožňuje vybrat konkrétní tablet, popsat rozložení buněk aplikace pro AAK a zvolit způsob připevnění mřížky k tabletu nebo k ochrannému pouzdru.  Jakmile je mřížka plně popsána, lze vygenerovat a uložit soubor STL, který vytisknete na 3D tiskárně.

Tento způsob výroby mřížek umožňuje nejen optimální přizpůsobení potřebám každého uživatele, ale je i mnohem levnější, než standardní postupy (např. řezání laserem z plexiskla).  Pokud máte zkušenosti s 3D tiskem a vlastníte 3D tiskárnu, můžete tento script využít k vlastnímu návrhu a vytištění svých originálních mřížek.

https://volksswitch.org/index.php/volks-devices/fully-customizable-3d-printable-aac-keyguard-for-tablets/