now1
now2
now3

GoTalk TAB (Apple iOS)

Cena vč. DPH:16990,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
 

Univerzální komunikační tabulka GoTalk TAB je postavena na tabletu iPad (2021/10,2"/64 GB) a placené aplikaci GoTalk NOW. V ceně je instalace iOS včetně více než padesáti aplikací, které jsou zaměřené na alternativní komunikaci, nácvik prvních dotyků, rozvoj smyslové a rozumové výchovy, malování a ovládání tabletu zjednodušeným způsobem.
Doporučujeme tablet doplnit mřížkou, která váš tablet zcela promění v univerzální komunikační tabulku (UKT).
V ceně je zahrnut i ochranný rám se stojanem BigGrips Lift.

Poznámka: cena se může změnit na základě aktuálně obvyklé ceny iPadu na našem trhu.

Aplikace GoTalk NOW je určena pro alternativní komunikaci prostřednictvím iPadu. Obsahuje nastavitelné rozvržení stránek, možnost pohybu ze stránky na stránku, možnost nahrání hlasu nebo užití syntetického TTS hlasu do jednotlivých buněk a soubor obrázků, které lze využít pro tvorbu komunikačních stránek. Aplikace nabízí tři styly komunikačních stránek: Standard, Expres s větným řádkem a Scény. Go Talk Now je poměrně jednoduchá aplikace, vhodná pro začínající uživatele AAK na iPadu. Lze v ní vytvářet i rozsáhlejší komunikační tabulky. Komunikační stránky můžete upravovat přímo v iPadu (tedy přidávat fotografie, nahrávat řeč, hudbu, video). Není vhodná pro uživatele, kteří chtějí na iPadu používat především tabulku písmen a neobsahuje predikci slov.
K aplikaci je možno za 1290,- KČ dokoupit české symboly Widgit.

Jako doplňky k UKT GoTalk TAB (nejsou zahrnuty v základní ceně) si můžete zvolit další ochranné rámy, držáky a stojany pro iPad a příslušenství pro alternativní ovládání iPadu.
Úchyt pro iPad + Magic Arm
Úchyt pro iPad + Latitude Arm
AMAneo BTI
jPad
iSwitch

UPOZORNĚNÍ:
- Pro nainstalování potřebných aplikací budeme potřebovat vaše přístupové údaje k vašemu účtu na App Store  (AppleID) a heslo (které si pro tento účel jednorázově změníte). Pokud účet ještě nemáte, požádáme vás o souhlas s jeho bezplatným založením - účet pak budete mít samozřejmě k dispozici (potřebné údaje vám poskytneme). 
- Po provedení závazné objednávky nelze iPad s nainstalovanými placenými aplikacemi reklamovat z důvodu, že vám aplikace nevyhovují. Nemožnost reklamace vyplývá z licenčních ujednání a ochrany autorských práv, které jsou formulovány jednotlivými internetovými obchody s aplikacemi (GooglePlay, AppStore, MicrosoftStore). Reklamovat lze jen nefunkční aplikace / iPad.