Grid Surface Go (MS Windows)

Cena vč. DPH:42500,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
 

Univerzální komunikační tabulka Grid Surface Go je postavena na tabletu Surface Go a placené aplikaci Grid 3. V ceně je zahrnuto i velmi odolné ochranné pouzdro UAG a také instalace systému včetně více než dvaceti aplikací, které jsou zaměřené na alternativní komunikaci, nácvik prvních dotyků, rozvoj smyslové a rozumové výchovy, a ovládání tabletu zjednodušeným způsobem.

Grid 3 je aplikace pro AAK, která je kompletně v češtině. Software umožňuje lidem s postižením komunikovat, ovládat svůj počítač a zpřístupnit svou domácnost (s pomocí dalšího zařízení). Grid 3 lze používat s každým typem zařízení pro ovládání počítače (např. pohyb hlavou, očima, ústy, ovládání pomocí spínačů, dotyku, ukazovátka, myši, nebo joysticku). Grid 3 je kompletní softwarové řešení a obsahuje vlastnosti, které dosud nebyly dostupné. Grid 3 užívá nástroje pro lepší zpřístupnění emailu, telefonu a sociálních sítí či médií (např. Facebook, You Tube), uživatel může být v kontaktu s rodinou, přáteli a kolegy.

Jako doplňky k UKT Grid Surface Go (nejsou zahrnuty v základní ceně) si můžete zvolit  držáky a stojany pro Surface Go a velké množství příslušenství pro alternativní ovládání (např. zařízení pro pohyb hlavou, očima, ústy, ovládání pomocí spínačů, dotyku, ukazovátka, myši, nebo joysticku).

UPOZORNĚNÍ:
- Pro nainstalování potřebných aplikací budeme potřebovat vaše přístupové údaje k vašemu účtu Microsoft a heslo (které si pro tento účel jednorázově změníte). Pokud účet ještě nemáte, požádáme vás o souhlas s jeho bezplatným založením - účet pak budete mít samozřejmě k dispozici (potřebné údaje vám poskytneme). 
- Po provedení závazné objednávky nelze tablet s nainstalovanými placenými aplikacemi reklamovat z důvodu, že vám aplikace nevyhovují. Nemožnost reklamace vyplývá z licenčních ujednání a ochrany autorských práv, které jsou formulovány jednotlivými internetovými obchody s aplikacemi (GooglePlay, AppStore, MicrosoftStore). Reklamovat lze jen nefunkční aplikace / tablet.