snap01
snap02
snap03
snap04
snap05

Snap Surface Go (MS Windows)

Cena vč. DPH:21900,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
 

Univerzální komunikační tabulka Snap TAB je postavena na tabletu Surface GO a placené aplikaci Snap Core First. V ceně je zahrnut i ochranný rám se stojanem UAG a také instalace Windows včetně více než několika aplikací, které jsou zaměřené na alternativní komunikaci, nácvik prvních dotyků, rozvoj smyslové a rozumové výchovy a ovládání tabletu zjednodušeným způsobem.

Snap Core First je aplikace pro AAK, která je kompletně v češtině. Základní obrázkovou sadu tvoří velmi oblíbené obrázky PCS (Boardmaker) ale k dispozici jsou u další obrázkové sady včetně obrázků pro afatiky nebo fotografie. Aplikace umožňuje upravovat tabulky přímo v tabletu, vkládat své obrázky či fotografie atd. Obsahuje Super-Core, což je jádro, kde najdete základní slovní zásobu určenou pro děti začínající s AAK.

Jako doplňky k UKT Snap Surface Go (nejsou zahrnuty v základní ceně) si můžete zvolit  držáky a stojany pro Surface Go a velké množství příslušenství pro alternativní ovládání (např. zařízení pro pohyb hlavou, očima, ústy, ovládání pomocí spínačů, dotyku, ukazovátka, myši, nebo joysticku).

Novinky

Doporučené produkty

B1
Brepta pro android
900,00 Kč
Nebyl vybrán žádný obrázek
Hrátky s čísly
696,00 Kč
Nebyl vybrán žádný obrázek
HandCubeKeys
18990,00 Kč

Aktuality

Snap Scene - aplikace pro podporu AAK
- aplikace pro iOS (iPad) a Windows
- slouží pro vytváření interaktivních scén
- k dispozici je i free verze pro 10 scén