snap013
snap027
snap036
snap045
snap053

Snap TAB (Apple iOS)

Cena vč. DPH:15900,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
 

Univerzální komunikační tabulka Snap TAB je postavena na tabletu iPad a placené aplikaci Snap Core First. V ceně je zahrnut i ochranný rám se stojanem BigGrips a také instalace iOS včetně více než padesáti aplikací, které jsou zaměřené na alternativní komunikaci, nácvik prvních dotyků, rozvoj smyslové a rozumové výchovy, malování a ovládání tabletu zjednodušeným způsobem.

Snap Core First je aplikace pro AAK, která je kompletně v češtině. Základní obrázkovou sadu tvoří velmi oblíbené obrázky PCS (Boardmaker) ale k dispozici jsou u další obrázkové sady včetně obrázků pro afatiky nebo fotografie. Aplikace umožňuje upravovat tabulky přímo v iPadu, vkládat své obrázky či fotografie atd. Obsahuje Super-Core, což je jádro, kde najdete základní slovní zásobu určenou pro děti začínající s AAK.

Jako doplňky k UKT Snap TAB (nejsou zahrnuty v základní ceně) si můžete zvolit další ochranné rámy, držáky a stojany pro iPad a příslušenství pro alternativní ovládání iPadu.

BigGrips Lift
BigGrips Slim
GoNow Case
Úchyt pro iPad + Magic Arm
Úchyt pro iPad + Latitude Arm
AMAneo BTI
jPad
iSwitch

UPOZORNĚNÍ: Pro nainstalování potřebných aplikací budeme potřebovat vaše přístupové údaje k vašemu účtu na App Store  (AppleID) a heslo (které si pro tento účel jednorázově změníte). Pokud účet ještě nemáte, požádáme vás o souhlas s jeho bezplatným založením - účet pak budete mít samozřejmě k dispozici (potřebné údaje vám poskytneme).

Novinky

Doporučené produkty

B1
Brepta pro android
900,00 Kč
Nebyl vybrán žádný obrázek
Hrátky s čísly
696,00 Kč
Nebyl vybrán žádný obrázek
HandCubeKeys
18990,00 Kč

Aktuality

Snap Scene - aplikace pro podporu AAK
- aplikace pro iOS (iPad) a Windows
- slouží pro vytváření interaktivních scén
- k dispozici je i free verze pro 10 scén